Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
 

Jesteśmy grupą specjalistów profesjonalnego Warsztatu Narzędziowego Marbet Sp. z o.o., która zarówno projektuje, jak i konstruuje maszyny, urządzenia i formy, a także całe linie produkcyjne, wykorzystywane w procesach technologicznych naszej i wielu innych firm.

Od przeszło 20 lat współpracujemy ze światowym koncernem IKEA, dla którego wykonujemy, między innymi, fotele oparte na wysoko utwardzonych rdzeniach polistyrenowych. Dla potrzeb procesu produkcyjnego skonstruowaliśmy specjalne, wielogniazdowe formy wtryskowe. Wykorzystując doświadczenie w pracy z firmą IKEA, wykonaliśmy formy do produkcji mebli własnych o rdzeniu polistyrenowym.

W naszym warsztacie powstało też wiele maszyn i urządzeń takich jak: logister, oplatarka kątowa, urządzenie karuzelowe używane do produkcji foteli dla firmy IKEA, czy maszyna skrawająca Styrisolka, stosowana do produkcji materiałów rolowych. Nasi inżynierowie zaprojektowali i wykonali specjalistyczną linię do produkcji wyrobów z betonu siarkowego z całym szeregiem form. Od 2007 roku posiadamy również nowoczesne centrum obróbcze metali, produkcji amerykańskiej firmy HAAS. Wśród naszych realizacji jest także szereg form wtryskowych, montowanych w automatach znanej niemieckiej firmy Erlenbach. Automaty tej firmy pracują w naszym zakładzie w Bielsku-Białej oraz w nowym zakładzie w Czechowicach-Dziedzicach.  

Realizowane przedsięwzięcia powstają w oparciu o dostarczone przez zleceniodawców zbiory rysunków technicznych, odręcznych opisów i zdjęć. Do nas należy analiza, opracowanie i wykonanie narzędzi oraz określenie technologii produkcji. Dzięki takim zabiegom, nasi klienci zawsze otrzymują to, czego oczekują. Wśród nich są przedsiębior- stwa branży motoryzacyjnej, elektronicznej, spożywczej, szkółkarstwa leśnego oraz innych branż specjalnych. Wiele z wykonanych przez nas form jest własnością zleceniodawców.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zapewniamy współpracę w zakresie badań i rozwoju, opracowywania receptur oraz doradztwa technologicznego.


Frezarka HAAS VF7
Frezarka HAAS VF7


Tokarka Mazak QTN200
Tokarka Mazak QTN200